Hasat Plastik Hakkında

Hasat Plastik 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi , siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren ip ve plastik konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz ; faaliyet alanı olarak tarım sektörüne hizmet vermekte ve Tarım İp Çeşitleri, Arı ve Gölgeleme Tülleri, Fide Yetiştiriciliği İçin İnsert’ler üretmektedir. Açık 17.000 m² Kapalı 10.000 m² tesis alanına sahip olan şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı ve sektöründe lider olmayı hedefleyerek bu prensipleri vizyon haline getirmiştir.

Hasat Plastik is thrilled to transfer our knowledge and experience to our customers with 20 years of production. The company is working who is specialized and qualification staff which produce twine and plastic, for serves agriculture market. Hasat Plastik is producing; Types of agricultrural twine, Bee and Shading tulles and İnserts for seedling cultivation. İn the factory, there are 10.000m2 closed area of the plant and 17.000m2 opened area of the plant, all facilities and workers has aimed to be largest in the industry and provide the customer happiness in all the sector.

The countries we export are; Azerbaijan, Georgia, Kazakhistan, Cyprus, Iraq, Iran, Romania and Ukraine

İhracat Yaptığımız Ülkeler

if_Azerbaijan_flat_91964Azerbaycan

if_Iraq_flat_92136Irak

if_Georgia_15865Gürcistan if_Iran_flat_92134İran
if_Kazakhstan_flat_92154Kazakistan if_Romania_flat_92300Romanya
if_Northern Cyprus_15946Kıbrıs if_Ukraine_flat_92398Ukrayna

Hedefimiz; Kalite ve Müşteri Memnuniyetidir..

50 yıllık ticari tecrübeyi ve sermayeyi imalata aktarmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak misyonu ışığında sektörde en iyiler konumuna sahip olmuştur. Sürekli bir araştırma içerisinde olan şirketimiz ; yurtiçi ve yurtdışı bağlantılarda bulunarak plastik sektörünün duayenlerinden teknik destekler alarak tüm yeniliklerini markasına yansıtmaktadır.Özellikle üretim odaklı hizmet sunan Hasat Plastik; müşterilerimizin taleplerine her zaman değer vererek, kaliteden taviz vermeden bugün Antalya Organize Sanayi Bölgesi'ndeki modern tesisler de üretim yapmaktayız. Hasat Plastik; her geçen gün büyüyen sektörde, uygun fiyat politikası ve ürün çeşitliliği ile geri dönüşüme de önem vererek, bugüne kadar olan referansları eşliğinde sektördeki ilerlemesini hızlandırmayı hedefliyor.ın problemlerini dinlemek, çözümler üretmek ve samimiyet yaşam içerisinde sevdikleridir.

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

png-hasat-son

Adres: Antalya Organize Sanayi Bölgesi 2.Etap 22. Cadde , No: 15 Antalya / Türkiye

Telefon: +90 (242) 258 00 16-17

Faks: +90 (242) 258 00 21

E-posta: [email protected]